Märksõnad: 

Eesti Pank ootab majandushuvilisi osalema avatud seminaridel, kus tutvustatakse majandusteemalisi uurimusi. Seminaride eesmärk on toetada ideedevahetust keskpanga, akadeemiliste ringkondade ja majanduspoliitikat kujundavate institutsioonide vahel.

Avatud seminaride sari sai alguse 2000. aastal. Praeguseks on seminaridel esinenud ettekannetega rohkem kui 170 majandusteadlast ja -eksperti nii Eesti Pangast kui ka muudest asutustest.

Ruumipiirangu ja turvareeglite tõttu palume seminarist osavõtuks registreeruda seminarikutses märgitud tähtajaks elektrooniliselt Eesti Panga ürituste kalendris avaneval registreerimislingil. Registreerumisega seonduvate küsimuste korral palume võtta ühendust telefonil 668 0758 (Eve Mägin) või e-posti teel aadressil eve.magin [at] eestipank.ee.

Eesti Panga avatud seminaride ajakava 2017. aastal

Kuupäev
ja kellaaeg
Esineja (institutsioon) ja seminari teema
  Lähenevad seminarid
24. märts Enrico Perotti (Amsterdami ülikool/CEPR/ECB)
Teema täpsustamisel
30. märts Mariarosaria Comunale (Leedu keskpank)
Teema täpsustamisel
1. juuni Olympia Bover (Hispaania keskpank)
Teema täpsustamisel
  Toimunud seminarid
12. jaanuar Prof Barry Eichengreen (California ülikool)
Ragnar Nurkse and the International Financial Architecture
(Professor Ragnar Nurksele pühendatud pidulik loeng 2017)

Ajakava täieneb pidevalt vastavalt kokkulepetele lektoritega. Kui soovite saada igakordseid seminarikutseid e-kirja teel, palume sellest teatada telefonil 668 0806 (Liina Kulu) või e-posti teel aadressil liina.kulu [at] eestipank.ee.