Eesti Pank kutsub kuulama venekeelset majandusloengut

Postitatud:

20.05.2015

Reedel, 22. mail kell 15 toimub Eesti Panga muuseumis venekeelne avalik loeng, kus Eesti Panga ökonomist Natalja Viilmann annab ülevaate Eesti majandusest, tööturu arengust ja konkurentsivõimest.

Loengus annab Natalja Viilmann lühiülevaate Eesti majanduse hetkeseisust peatudes põhjalikumalt Eesti tööturu arengul ja majanduse konkurentsivõimel. Loeng sobib kuulamiseks nii analüütikutele kui ka majandushuviga inimestele laiemalt.

Loeng algab kell 15 Eesti Panga muuseumi pressiruumis (Estonia pst 11) ja koos küsimuste-vastuste esitamisega kestab see kuni tunni. Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda hiljemalt reedel kuni kella 12ni e-kirja teel [email protected] või telefonil 6680 760.

Muuseumi külastamine ja loengutest osavõtt on tasuta.

27. mail kell 11 toimub avalik loeng „Põhjamaade pangad ja Eesti finantsstabiilsust ohustavad riskid“, kus ökonomist Mari Tamm räägib Põhjamaade panganduse struktuurist ja eripärast. 


Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarja raames, mille eesmärgiks on anda huvilistele ülevaade Eesti Panga hinnangutest majandusolukorrale ja tutvustatakse erinevaid keskpanga põhiülesannetega seotud teemasid. Loenguid on oodatud kuulama kõik inimesed, kes tunnevad huvi majandusteemade ja keskpanga tegevuste vastu.

Eesti Panga muuseumi väljapanek tutvustab Eesti raha ja keskpanga ajalugu ning Eesti Panga kui euroala keskpanga ülesandeid. Samuti selgitab väljapanek rahapoliitika teostamist ning tutvustab majandusprotsesside vahelisi seoseid ja nende vastastikuseid mõjusid.

Muuseum ja muuseumipood on avatud teisipäevast reedeni kell 12-17 ja laupäeviti kell 11-16.

Vaata loengute kohta täpsemalt

Lisateave:
Eesti Panga muuseum
Tel: 668 0760
E-post: [email protected]

Lisateave:
Ingrid Mitt
Avalike suhete allosakond
Tel: 668 0965, 512 6843
E-post: [email protected]
Meediapäringud: [email protected]