Euroopa Keskpanga president külastab novembri alguses Eestit

Postitatud:

24.10.2022

4. novembril külastab Eestit Euroopa Keskpanga president Christine Lagarde, kes peab Eesti Pangas avaliku loengu euroala rahapoliitika teemal. Samal päeval kohtub ta ka peaministri, rahandusministri ja ettevõtjatega.

Euroopa Keskpanga president peab tunniajase loengu 4. novembril kell 11.30 Eesti Panga Iseseisvussaalis teemal „Rahapoliitika euroalal“ (Monetary Policy in the Euro Area). Loeng on osa professor Ragnar Nurksele pühendatud Eesti Panga loengusarjast.

Kõik huvilised saavad loengut jälgida otseülekandena Eesti Panga veebilehel ja keskpanga Facebooki kanalil. Kohapeal osalemine on kutsetega. Loeng toimub inglise keeles. Info loengu ja Ragnar Nurksele pühendatud loengusarja kohta

Oma visiidi käigus kohtub Christine Lagarde ka Eesti Panga juhatuse liikmetega, peaministri ja rahandusministri ning noorte Eesti ettevõtjatega.

***

Hea ajakirjanik!

Oled oodatud kajastama 4. novembril Eesti Panga Iseseisvussaalis (Estonia pst 13) toimuvat loengut. Palume anda oma osalemisest märku hiljemalt 3. novembril kella 16ks aadressil [email protected]. E-kirja tuleb kindlasti teada anda nii väljaande kui ka ajakirjaniku nimi ja kontaktid. Sisse pääsevad vaid ajakirjanikud, kes on ennast registreerinud. Pärast loengut president Lagarde eraldi intervjuusid ei anna. 

Üritusele tulles peab kaasa võtma isikut tõendava dokumendi. Eesti Panga külaliste pääsla uksed avatakse kell 10.45.

Lisateave:
Hanna Jürgenson
Kommunikatsioonispetsialist
Eesti Pank
Tel 56 920 930

Meediapäringud [email protected]