Eesti Panga muuseum kutsub kuulama venekeelset majandusloengut

Reedel, 23. novembril kell 11 toimub Eesti Panga muuseumis avalik loeng, kus Eesti Panga ökonomist Natalja Viilmann räägib Eesti majanduse käekäigust.

Loengus annab Natalja Viilmann lühiülevaate Eesti majanduse arengust viimase aasta jooksul ning seda mõjutavatest välis- ja kodumaistest riskidest lähiaastatel. Põhjalikumalt peatub ta Eesti tööturu näitajate analüüsil. Loeng sobib kuulamiseks nii analüütikutele kui ka majandushuviga inimestele laiemalt.

Loeng algab kell 11 Eesti Panga muuseumi pressiruumis ja koos küsimuste-vastuste esitamisega kestab see kuni 13.00ni.

Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda, vabade kohtade olemasolul saab seda teha neljapäeval kuni kella 17ni e-kirja teel muuseum [at] eestipank.ee või telefonil 6680 760.

Muuseumi külastamine ja loengutest osavõtt on tasuta. Avatud on muuseumi pood.

Muuseum ja muuseumipood on avatud teisipäevast reedeni kell 12-17 ja laupäeviti kell 11-16.

Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarja raames, mille eesmärgiks on anda huvilistele ülevaade Eesti Panga hinnangutest majandusolukorrale ja tutvustatakse erinevaid keskpanga põhiülesannetega seotud teemasid. Loenguid on oodatud kuulama kõik inimesed, kes tunnevad huvi majandusteemade ja keskpanga tegevuste vastu.

Eesti Panga muuseumi väljapanek tutvustab Eesti raha ja keskpanga ajalugu ning Eesti Panga kui euroala keskpanga ülesandeid. Samuti selgitab väljapanek rahapoliitika teostamist ning tutvustab majandusprotsesside vahelisi seoseid ja nende vastastikuseid mõjusid.

Loengute kohta täpsem info.

Lisateave:
Eesti Panga muuseum
Tel: 668 0760
E-post:
muuseum [at] eestipank.ee

Ingrid Mitt
Avalike suhete allosakond
Tel: 668 0965, 512 6843

E-post: press [at] eestipank.ee