Eesti Pank kutsub kuulama venekeelset majandusloengut

Neljapäeval, 27. novembril kell 15 toimub Eesti Panga muuseumis avalik loeng, kus Eesti Panga ökonomist Natalja Viilmann annab ülevaate Eesti majandusest, tööturu arengust ja konkurentsivõimest.

Loengus annab Natalja Viilmann lühiülevaate Eesti majanduse hetkeseisust peatudes põhjalikumalt Eesti tööturu arengul ja majanduse konkurentsivõimel. Loeng sobib kuulamiseks nii analüütikutele kui ka majandushuviga inimestele laiemalt.

Loeng algab kell 15 Eesti Panga muuseumi pressiruumis (Estonia pst 11) ja koos küsimuste-vastuste esitamisega kestab see kuni tunni.

Palume kõigil huvilistel loengule registreeruda hiljemalt neljapäeval kuni kella 12ni e-kirja teel muuseum [at] eestipank.ee või telefonil 6680 760.

Muuseumi külastamine ja loengutest osavõtt on tasuta. Avatud on muuseumi pood.

Muuseum ja muuseumipood on avatud teisipäevast reedeni kell 12-17 ja laupäeviti kell 11-16.

6. detsembril kell 12 räägitakse avatud loengus Nikolai Triigi loomingust ja rahakavanditest.

11. detsembril kell 15 tutvustame avatud loengus keskpanga majandusprognoosi aastateks 2014–2016.


Loeng toimub Eesti Panga muuseumi avalike loengute sarja raames, mille eesmärgiks on anda huvilistele ülevaade Eesti Panga hinnangutest majandusolukorrale ja tutvustatakse erinevaid keskpanga põhiülesannetega seotud teemasid. Loenguid on oodatud kuulama kõik inimesed, kes tunnevad huvi majandusteemade ja keskpanga tegevuste vastu.

Eesti Panga muuseumi väljapanek tutvustab Eesti raha ja keskpanga ajalugu ning Eesti Panga kui euroala keskpanga ülesandeid. Samuti selgitab väljapanek rahapoliitika teostamist ning tutvustab majandusprotsesside vahelisi seoseid ja nende vastastikuseid mõjusid.

Vaata loengute kohta täpsemalt

Lisateave:
Eesti Panga muuseum
Tel: 668 0760
E-post: muuseum [at] eestipank.ee

Lisateave:
Ingrid Mitt
Avalike suhete allosakond
Eesti Pank
Eurosüsteem
Tel: 668 0965, 512 6843
E-post: ingrid.mitt [at] eestipank.ee
Meediapäringud: press [at] eestipank.ee