Eesti Pank kuulutab välja Urmas Sepa mälestusele pühendatud teaduspreemia konkursi

Väärtustamaks Eesti noorte teadlaste uurimistöid majandusvaldkonnas, annab Eesti Pank 2010. aastal välja kaks teaduspreemiat suurusega 35 000 krooni (doktori- või magistriõppekavade järgi õppivatel tudengitel) ning 20 000 krooni (magistriõppekavade järgi õppivatel tudengitel).

Teaduspreemia eesmärgiks on väärtustada õpinguid teaduskraadi omandamiseks, ergutada teadustegevust majandusteaduse valdkonnas ning avaldada tunnustust silmapaistva uurimistöö eest. Urmas Sepp (1956-2002) oli alates 1993. aastast Eesti Panga makro­majanduse, hiljem majandusuuringute osakonna juhataja.

Konkursil võivad osaleda kõik EV Haridusministeeriumi poolt akrediteeritud Eesti kõrgkoolides õppivad kuni 35-aastased magistrandid ja doktorandid või nendest koosnevad uurimisgrupid. Konkursil osalemise tingimuste kohta saab täpsemat infot Eesti Panga kodulehelt.

Dokumentide esitamise tähtaeg on 20. aprill 2010 ja palume need saata aadressil: Majandusuuringute osakond Eesti Pank Estonia pst 13 15095 Tallinn või e-postil: liina.kulu [at] eestipank.ee (.)

Konkursi tulemused teeb Eesti Pank teatavaks hiljemalt 1. juunil 2010 ja tulemused avaldatakse Eesti Panga kodulehel.

Lisainfo:
Liina Kulu
Arenduskoordinaator
Tel: 668 0806
E-post: liina.kulu [at] eestipank.ee