Tegevust alustab Maardu mõisa muusikasalong

20. juunil kell 18 toimub Maardu mõisas Jõelähtme vallas pidulik kontsert, kus esineb kontratenor RISTO JOOST ning ajastu pillidel mängib barokkansambel CORELLI CONCORT. Kontsert toimub Eesti Vabariigi 90. sünnipäeva ja krooni aastapäeva auks.

Eesti Panga ja Corelli Musicu koostöös toimuv uus kontserdisari "Maardu mõisa muusikasalong" on jätk Corelli Musicu kontserdisarjadele "Mõisaromantika" ja "Toompea muusikasalong". Maardu mõisas toimuval pidulikul avakontserdil esitatakse Corelli, Vivaldi, Mederi, Purcelli ja teiste heliloojate loomingut, nii soolosid kontratenorile, klavessiinimuusikat kui ka ansambliteoseid.

Maardu mõisas hakkavad muusikasalongid toimuma kord kuus kolmapäeviti kell 18 ja lisaks barokist rokini ulatuva muusika nautimisele on võimalik tutvuda barokse Maardu mõisakompleksiga. Publik on kohale oodatud juba alates kell 17.

Järgmised kontserdid toimuvad 9. juulil, mil esineb tšellokvartett C-JAM (kavas on rohkelt rokiseadeid neljale tšellole) , ja 10. septembril, mil esineb Jaapani klavessiinikunstnik Yoshiko Ieki. Täpsem info kontsertide kohta on Corelli Musicu kodulehel www.corelli.ee.

Kontserdi pileteid hinnaga 200 krooni (sooduspiletid 100 krooni) on võimalik osta Piletilevi müügipunktides, Statoili jaamades ning tund enne algust kohapeal.

Maardu mõis asub Tallinnast 16 km kaugusel Peterburi maanteelt välja sõites.