Eesti Pangas toimub 2eurose mündi kujunduskonkursi infoseminar

Postitatud:

05.10.2017

Reedel, 6. oktoobril algusega kell 15.00 toimub Eesti Panga muuseumis infoseminar, kus tutvustatakse 2eurose mündi kujunduse leidmiseks välja kuulutatud laste ja noorte joonistuskonkursi „Laulupidu 150“ tingimusi.

Infoseminari eesmärk on tutvustada laste ja noorte joonistuskonkursi tingimusi õpetajatele ning lapsevanematele, kes on abiks lastele konkursitööde juhendamisel. Lisaks tutvustatakse seminaril müntide tootmise eripärasid ning 2019. aasta juubelilaulupeo ideid ja sündmusi.

Eesti Pank teeb infoseminarist ka otseülekande oma YouTube kanalil, mille salvestust saab hiljem vaadata Eesti Panga veebilehelt. Seminaril on kohapeal võimalik esitada küsimusi konkursi korraldajatele.

Ürituse täpsem kava ja esinejad

Eesti Pank koos ERRi Lastejaama ning Eesti Laulu- ja Tantsupeo sihtasutusega kuulutasid välja laulupeo 150 aasta juubelile pühendatud laste ja noorte joonistuskonkursi, mille tulemusena valitakse välja 2019. aastal emiteeritava 2eurose mündi kujundus. Konkursist osa võtma on oodatud lapsed ja kuni 19-aastased noored. Konkursile saab töid esitada kuni 22. novembrini 2017. Võitja selgub rahvahääletuse tulemusel 2018. aasta kevadel.

Täpsem info konkursil osalemise tingimuste kohta 


Lisateave:

Hanna Jürgenson
Avalike suhete allosakond
Tel: 668 0959
E-post: [email protected]
Meediapäringud: [email protected]