Eesti Pank kuulutab välja Urmas Sepa teaduspreemia konkursi

Postitatud:

15.04.2015

Eesti Pank kuulutab Eesti noorte teadlaste majandusuuringute väärtustamiseks välja Urmas Sepa mälestusele pühendatud teaduspreemia konkursi, kus võivad osaleda ka juba magistri- või doktoriõpingud lõpetanud noored.

2015. aastal annab Eesti Pank välja kaks teaduspreemiat: 2300 eurot doktoritööl põhineva või doktoriõpingute raames läbiviidud uurimistöö eest ning 1300 eurot magistri väitekirjal põhineva või magistriõpingute raames läbi viidud uurimistöö eest.

Konkursil võivad osaleda kõik, kes on konkursi väljakuulutamise ajal kuni 35aastased ja õpivad konkursi väljakuulutamise ajal Eesti haridusministeeriumi akrediteeritud magistri- või doktoriõppekava järgi. Samuti võivad konkursil osaleda ka need, kes on kuni 35 aastased ja on nimetatud õppekava raames juba omandanud magistri- või doktorikraadi. Konkursil võivad osaleda ka uurimisgrupid, kui uurimisgrupi kõik liikmed vastavad eelnimetatud tingimustele.

Täpsem info konkursil osalemise tingimuste kohta

Dokumentide esitamise tähtaeg on 11. september 2015. Palume dokumendid saata aadressil rahapoliitika ja majandusuuringute osakond, Eesti Pank, Estonia pst 13, 15095 Tallinn või e-postil aadressil [email protected]

13. korda toimuva konkursi tulemused avalikustab Eesti Pank hiljemalt 1. novembril 2015 oma kodulehel. Eesti Pank jätab endale õiguse preemiat mitte välja anda, kui ükski esitatud teadustöö ei vasta teadustöö tingimustele.

Jälgi Eesti Panka ka Twitteris: https://twitter.com/EestiPank


Lisateave:

Liina Kulu
Arenduskoordinaator
Eesti Pank
Tel: 6680 806
E-post: [email protected]

Viljar Rääsk
Avalike suhete allosakond
Tel: 668 0745, 527 5055
E-post: [email protected]
Meediapäringud: [email protected]